Convista Poland.
Praca, pasja, relacje 
w jednym miejscu

Oferty pracy

Przed Tobą prawdopodobnie najlepszy proces rekrutacyjny

1

Weryfikacja języka

10 min

Nie jesteśmy pewni poziomu znajomości Twojego języka obcego? Zapraszamy na krótką rozmowę telefoniczną. To ważne, bo 100% projektów realizujemy dla zagranicznych klientów.

2

Rozmowa HR

50 min

Poznajmy się. Opowiemy Ci o Convista, porozmawiamy o Tobie i Twoim doświadczeniu. Zadawaj pytania. Wiemy, że to również trudna decyzja dla Ciebie. Na miejscu czy zdalnie? Twoja decyzja.

3

Rozmowa techniczna

60 min

Skupimy się na Twoich poprzednich projektach: technologiach, podejściu, współpracy, kliencie. Może pojawić się krótkie zadanie w formie live coding.

4

Rozmowa z klientem

30 min

(Opcjonalnie)

W przypadku niektórych rekrutacji klient chciałby również Cię poznać. Damy znać z wyprzedzeniem. Zapraszając Cię na to spotkanie, możesz mieć pewność, że SUPER Ci poszło!

5

Feedback

  

Będzie! Obiecujemy coś więcej niż TAK lub NIE - uzasadnienie wraz z informacją czego zabrakło, abyśmy mogli wrócić do rozmowy za jakiś czas. To nasz sposób, aby Ci podziękować za zaangażowanie. Trafiony? 😉

Prowadzony przez prawdopodobnie najlepszy HR Team

Cześć! Będziemy pierwszymi osobami, które poznasz w Convista. Pod ogłoszeniem znajdziesz rekruterkę, która prowadzi Twój proces. Jesteś w dobrych rękach, bo zdaniem naszych kandydatów rekrutacje robimy (prawie 😉) na piątkę.

Tak nas oceniają kandydaci

4,8

Niech przemówią kandydaci!

Jesteście otwarci i szczerzy w stosunku do kandydatów. Pokazujecie również te niedoskonałe oblicze firmy, problemy, z którymi się mierzycie. Z rozmowy technicznej najbardziej przypadło mi do gustu zadanie projektowe. Często rozmowa techniczna to tylko teoria - u Was była też praktyka.

Feedback bardzo wartościowy, spersonalizowany - widać, że kandydat nie jest kolejnym wierszem w Excelu. Fajne omówienie firmy i benefitów / bonusów. Dobry opis stanowiska.

Przejście od razu na ty! 😊 Widać zaangażowanie osób rekrutujących, pokazujące, że zależy Wam na kandydacie i rozmowa nie jest tylko obowiązkiem w pracy. Prezentacja - jasna i klarowna poprzez wskazanie celów organizacji i możliwości rozwoju pracownika. Widełki w ofercie pracy - rewelacja. Podsumowując, rozmowy były jednymi z najbardziej profesjonalnych i przyjemnych doświadczeń w mojej karierze.

Najbardziej podobał mi się ostatni krok rekrutacji, w którym mogłam zobaczyć prezentację dotyczącą indywidualnego planu firmy wobec mnie. Opis ścieżki rozwoju, jasne przedstawienie zasad wynagrodzeń, istotnych statystyk, benefitów. Możliwość rozmowy i zadawania pytań w razie wątpliwości - baaardzo na plus. Mało firm tak podchodzi do kandydatów! 😊

Nie zatrudniliście mnie. 🙄 A tak na poważnie, to jeden z przyjemniejszych procesów rekrutacyjnych, w jakich brałem udział!

Nie aplikuj w ciemno!

Poznaj swój ZESPÓŁ

Nad tą zakładką pracował Twój, być może, przyszły zespół.
Treści było tyle, że zrobiliśmy niezłe cięcia. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na kawę!

Coś więcej niż benefity

Coroczna rewizja wynagrodzeń

Trzymamy rękę na pulsie. Co roku sprawdzamy czy wynagrodzenia naszych pracwników są rynkowe. W 2022 roku 100% osób otrzymało podwyżkę, a jej średnia wysokość to 13%!

30! dni urlopu

Nie 20! Nie 26! A 30 dni urlopu! Wiemy jak kluczowy jest wypoczynek, aby móc efektywnie realizować zadania.

100%! płatne L4

Nie zostawimy Cię w sytuacji gdy wsparcie jest szczególnie potrzebne. Dlatego od 8 do 33 dnia L4 znajdziesz na swoim koncie nie 80%, a 100% wynagrodzenia.

Zajęcia językowe EN i DE w godzinach pracy

W projekcie mówisz po niemiecku, w grupie Convista po angielsku - już samo otoczenie językiem działa cuda ALE oprócz tego możesz uczestniczyć w zajęciach i to W GODZINACH PRACY! Kto Cię uczy? Tylko najlepsi lektorzy specjalizujący się w IT.

Oferty pracy

To, co interesuje Cię najbardziej

Filtry
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Office Assistant
Sprawdź szczegóły
Administration
5 500 – 6 500 PLN brutto UoP
Na miejscu
Angielski B2
Wrocław
Regular/Senior Recruitment & Onboarding Specialist
Sprawdź szczegóły
HR
7 000 - 10 000 PLN / msc. brutto UoP
Hybryda (min. 2 dni w biurze)
Angielski B2
Wrocław
Frontend Developer
Sprawdź szczegóły
Frontend
12.000 - 16.000 PLN / msc. brutto UoP | 120-170 PLN / h B2B
Możliwość 100% pracy zdalnej
Niemiecki B2
Wrocław / Opole
CV na przyszłość
Jak nie teraz, to kiedyś?
Czas na staż
Szukasz doświadczenia?

Czekamy na Ciebie!

Button Text